Zehnder ComfoAir Q 450 ERV TR – išmanus vėdinimo įrenginys, kuris puikiai tiks naujakuriams. Tylus rekuperatoriaus veikimas, efektyvus šilumos atgavimas ir drėgmės grąžinimas leidžia mėgautis komfortu kasdien.
Tai aukštos kokybės rekuperatorius su entalpiniu šilumokaičiu, kuris ne tik taupo šilumą, bet ir grąžina drėgmę, padėdamas palaikyti komfortišką namų mikroklimatą. Zehnder ComfoAir Q 450 ERV veikia itin tyliai, yra lengvai montuojamas ir paprastai valdomas, todėl kasdienis naudojimas nesukelia rūpesčių. Patikimas, efektyvus ir kruopščiai apgalvotas – tai įrenginys, kuris leidžia mėgautis tikru komfortu namuose.
Pagrindinės įrenginio savybės
- Entalpinis šilumokaitis – efektyviai grąžina drėgmę į patalpas užtikrinant optimalų mikroklimatą.
- Aukštas energijos efektyvumas – net iki 88 % – padeda sumažinti šilumos nuostolius ir energijos sąnaudas.
- Tylus veikimas – dėl plieno korpuso įrenginys dirba pasižymi nedideliu triukšmo lygiu.
- Oro masės srautų matavimas – funkcionalumas, užtikrinantis, jog vėdinimo įrenginys reaguoja į jame integruotus drėgmes, oro srauto ir temperatūros daviklius bei pats nusistato, kokį oro srautą reikia ištraukti ir paduoti atgal į patalpas.
- Deimanto formos šilumokaitis – didesnis jo paviršiaus plotas lemia aukštesnius rekuperatoriaus efektyvumo rodiklius.
- Adaptyvus tenas – analogų neturinčio šildytuvo dėka oras sušildomas visas ir tolygiai tam sunaudojant minimalų kiekį elektros energijos.
- Elektrinis šildymo tenas – komplektuojamas atskirai.
- Moduliuojamas Bypass – automatinis įjungimas.
- Įrenginiui suteiktas Pasyvaus namo instituto sertifikatas.
Valdymas
- Korpuse integruotas įrangos valdiklis.
- Įsigijus Multi Control valdymo pultą įrenginys gali būti valdomas nuotoliniu būdu per programėlę telefone.
- Sumaniosios įrangos aplikacija telefone (Comfoconnect app), papildomai komplektuojant LAN C modulį.
| Šilumokaičio tipas | Entalpinis |
| Montavimo tipas | Sieninis |
| Versija | Kairinė arba dešininė |
| Tinkamas būstams iki | 220 m² |
| Maksimalus našumas | 450 m³/val (200 Pa) |
| Efektyvumas | Iki 88 % |
| Energinė klasė | A+ |
| Garso slėgio lygis | 45 dB(A) |
| Korpusas | Apskardintas EPP |
| Matmenys (PxGxA) | 725 × 570 × 850 mm |
| Svoris | 50 kg |
| Pajungimas | 4 × Ø160 mm |
| Integruotas šildymo tenas | Ne |
| Valdymas telefonu | Ne |
| Būtinas kondensato nuvedimas | Ne |
| Filtrai | G4 / F7 |







